Новини

Разом з смартфоном OPPO презентує розумний годинник з функцією ЕКГ

В грудні OPPO натякнула на підготовлюваний випуск свого першого розумного годинника, а незабаром стали відомі й перші подробиці про неанонсований гаджет.

Віце-президент компанії Брайан Шен вже підтвердив дату презентації пристрою, а інсайдери розповіли про його ключові особливості.

Смарт-годинник OPPO

За заявою топ-менеджера, новинка дебютує в прямокутному корпусі – такий форм-фактор дозволить вмістити більше інформації на дисплеї, ніж в моделях з круглими корпусами. Презентація гаджета очікується вже в першому кварталі поточного року. Twitter-інсайдер Digital Chat Station також зазначає, що смарт-годинник отримає функцію моніторингу ЕКГ. На сьогодні це одна з найбільш просунутих функцій розумних годинників, за допомогою якої користувач може виявити будь-які відхилення в роботі свого серця, включаючи нерегулярний ритм.

Детальні технічні характеристики, комерційна назва та ціна розумного годинника OPPO не повідомляються. Анонс новинки ймовірно відбудеться одночасно зі смартфоном OPPO Find X2, якому приписують вигнутий 12-герцовий дисплей, потрійну основну камеру з сенсорами Sony, оперативну пам’ять LPDDR5 та швидку бездротову зарядку потужністю 50 Вт.

 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button