Vivo X30: смартфон з 60-кратним зумом презентовано офіційно

Зараз на головній

Тільки що в Китаї був офіційно анонсований новий флагманський камерофон компанії Vivo, який отримав назву Vivo X30. На презентації виробник направив в небо прожектори, які утворили латинську літеру V.


Основний акцент у рекламній кампанії Vivo X30 робиться на камері. Їй було присвячено багато рекламних роликів і постерів. Наступний пост не є винятком.

Основна камера складається з чотирьох модулів, включаючи основний на 64 Мп. Додатково встановлено датчики зображення роздільною здатністю 32 і 8 Мп, а також перископна камера на 13 Мп, яка й забезпечує 60-кратний цифровий зум. Камера оснащена системою електронної стабілізації зображення.

Vivo X30 тримав режим для зйомки Місяця під назвою Super Moon Mode
Vivo X30 тримав режим для зйомки Місяця під назвою Super Moon Mode

Крім вражаючого зуму, ширококутного модуля і портретної зйомки, які є у більшості сучасних смартфонів, Vivo X30 отримав окремий режим для зйомки місяця під назвою Super Moon Mode.

Процесор Exynos 980
Процесор Exynos 980

Серцем смартфона виступає однокристальна система Exynos 980. Ємність акумулятора становить 4350 мА•год, підтримується швидка зарядка FlashCharge потужністю 33 Вт.

Батарея з  швидкою зарядкою FlashCharge потужністю 33 Вт
Батарея з швидкою зарядкою FlashCharge потужністю 33 Вт

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей