Новини

З’явилось фото найпотужнішого смартфону за версією AnTuTu

Обговорення
AnTuTu

У мережі вже дуже багато говорилося про смартфони Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, але до сьогоднішнього дня ніхто не публікував їх живих зображень. І ось нарешті це упущення виправлено.


Xiaomi Mi 10

На жаль, доводиться задовольнятися лише фрагментом камери і результатами тесту AnTuTu, але це вже хоч щось. Про дизайн Xiaomi Mi 10 багато не скажеш, але проте можна говорити про наявність в смартфоні квадрокамери, розміщеної в лівому кутку. З чуток, топова модель Mi 10 Pro теж отримає квадрокамеру, але з датчиками більш високою роздільною здатністю.

Xiaomi Mi 10 AnTuTu

Що ж стосується продуктивності, то 560 000 балів в AnTuTu – це цілком очікувано для нового флагмана Xiaomi, побудованого на Snapdragon 865 (SM8250 – це каталожний номер нової топової SoC Qualcomm). Результат явно рекордний на даний момент, але незрозуміло, що зможуть протиставити інші смартфони на Snapdragon 865. Можливо, їм вдасться покращити цей результат.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В 2020 році Google презентує тільки один смартфон

В минуле

Vodafone дарує абонентам рік зв’язку в подарунок

В майбутнє

Також буде цікаво