Hardnews

З’ясувалося, коли очікується здешевлення iPhone SE

Обговорення
iPhone SE

У мережі з’явилася інсайдерська інформація про те, що недавній смартфон iPhone SE знову подешевшає, причому істотно. Вартість його впаде на 10-15%, опустившись до позначки в 350 доларів за бюджетну версію.


Дану інформацію надав інсайдер компанії Apple, «передбачення» якого збуваються з завидною регулярністю – якийсь користувач соціальної мережі Twitter з ніком Apple Lab. Багато видавництв відреагували на цю інформацію на диво позитивно, знайшовши їй безліч підтверджень і визнавши досить вагомим фактом для офіційних заяв. Хоча в самій Apple дані не підтвердили.

iPhone SE

За відомостями Apple Lab, чекати падіння ціни можна відразу ж після виходу флагманських моделей серії – iPhone 12. Причиною подібного зниження, швидше за все, послужить досить негативна реакція громадськості на iPhone SE при його виході – далеко не всім користувачам сподобалося, що телефон отримав перероблений корпус з минулих моделей Айфона, та й за якістю він сильно поступався провідним виробам лінійки. Як би там не було, на даний момент iPhone XR коштує 550, а подешевшає до 500 доларів. Це ж чекає iPhone SE – з поточних 400 вартість впаде до 350 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетний китайсько-американський електрокар за $ 4000 підкорює серця користувачів

В минуле

Київстар вирішив змінити свої найпопулярніші тарифи

В майбутнє

Також буде цікаво