Hardnews

Новітня Sony PlayStation впала в ціні до 2000 гривень

Sony PlayStation

Інтерес людей по всій земній кулі до відеоігор стрімко зростає, тобто, простіше кажучи, все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб грати у відеоігри, знаходячи подібний спосіб проведення дозвілля вкрай цікавим і захоплюючим. Допомагають грати в ігри різного роду електронні пристрої, хоча, звичайно, зручніше за все грати саме на консолях. На радість всіх тих, кому подобається на таких грати, зовсім недавно трапилося довгоочікувана подія, так як в кінці 2018 року в продаж надійшла новітня Sony PlayStation, яка за всіма законами жанру мала стати хітом, проте нічого подібного не сталося, на превеликий жаль для її компанії-виробника.


Попит на новинку виявився рекордно низьким, і саме тому компанії Sony не залишалося нічого іншого, крім як обрушити вартість своєї консолі на майже 30%, причому не в якихось окремих країнах, а по всій земній кулі. Завдяки цьому величезне коло людей захотіло зробити покупку цього електронного пристрою, адже його цінник обрушився з 3999 гривень до 2700 гривень, по крайній мірі в Україні в офіційних торгових точках він скоротився саме до такого рівня. Попит на новинку помітно збільшився, причому відразу в кілька разів. Проте, через якийсь час ситуація знову почала складатися негативно.

Sony PlayStation

У підсумку, як наслідок, новітня ігрова приставка Sony PlayStation впала в ціні ще сильніше, ставши доступною для покупки всім бажаючим за 2000 гривень, тобто, простіше кажучи, на набагато більш вигідних і привабливих умовах, ніж будь-коли раніше. За такою ціною тепер її можна купити як в офіційних торгових точках компанії-виробника, так і в магазинах партнерів. Всі вони пропонують купити дану консоль в цілих два рази дешевше, ніж на самому початку на старті продажів. 

За такою низькою ціною, тобто всього за 2000 гривень, ігрову приставку продають на території України. Йдеться про ігрову приставку, що стала перевипущеною версією моделі PS Classic, що вийшла на ринок більш ніж 25 років тому. З тих самих пір даному електронному пристрою вдалося знайти колосальну популярність по всій земній кулі, і тепер кожен знову може зробити покупку цієї легендарної приставки. Новинка може має вдвічі менші розміри, містить в комплекті поставки близько двох десятків вбудованих ігор, а ще вона може похвалитися відразу двома ігровими контроллерами DualShock.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Как быстро продать айфон?

В минуле

Названа причина збоїв у роботі Viber

В майбутнє

Також буде цікаво