Hardnews

Вселенський облом або iPhone 12 Pro Max показали на першому відео

Обговорення
iphone 12 pro max

Виробники смартфонів намагаються до останнього моменту тримати в таємниці всі подробиці щодо своїх майбутніх пристроїв. Однак через залучення в процес величезної кількості людей, а також необхідності поділитися з багатьма журналістами і виданнями інформацією заздалегідь, трапляються несподівані витоки.


Джерелом такого витоку став канал на YouTube Front Page Tech, де з’явилося відео від відомого інсайдера Джона Проссера з докладним описом неанонсованого iPhone 12 Pro Max. За його інформацією, старші моделі лінійки отримають вбудований LiDAR. Дана технологія розшифровується як “виявлення і визначення дальності за допомогою світла”. Можна припустити, що в iPhone 12 Pro Max вона буде задіяна для розширення VR і AR-функціоналу.

Ще однією особливістю нового покоління iPhone стане підтримка частоти оновлення 120 Гц в моделях iPhone 12 Pro і Pro Max. Втім iPhone 12 і iPhone 12 Plus похвалитися цим не зможуть, їм дістануться класичні екрани з частотою 60 Гц. А ось виріз в екрані нікуди не дінеться. Судячи з фотографій, виробник навіть не стане робити його менше, лицьова частина пристроїв не зазнає змін. Офіційна презентація лінійки iPhone 12 повинна відбутися в жовтні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Дешеві китайські смартфони можуть вкрасти ваші гроші

В минуле

Samsung відмовляється від виробництва популярних смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво