Softnews

ОС MIUI 12 поширилася ще на 22 смартфона Xiaomi

Обговорення

Китайські розробники успішно інтегрували свою оновлену операційну систему MIUI 12 на наступну партію смартфонів від Xiaomi. На цей раз прошивка була встановлена на 22 апарати, серед яких виявилися ТОП-ові моделі.


На цей раз програмісти включили в список смартфонів провідні телефони компанії, включаючи моделі 2018-2020 років випуску. Зокрема, нове програмне забезпечення було інстальовано на смартфони Redmi 10X Pro 5G і 10X 5G, а також «покофон» POCO X2. Тепер список телефонів, що функціонують на основі MIUI 12, виріс до 30 моделей. Важливо знати, що багато моделей мають різну назву під час випуску на території Китаю і решти світу, тому не варто вірити чуткам про 60 і більше телефонів з MIUI 12 «на борту».

Так як прошивка призначена для жителів Піднебесної, то всі її функції не переведені на українську або російську мову. Крім цього телефони з MIUI 12 не підтримують сервіси, характерні для Android- зокрема, ніякої підтримки програм від Google немає. Втім, жителі нашої країни можуть її встановити на свої смартфони з підтримуваних версій, однак робити це доведеться вручну, попередньо зберігши вихідні дані для профілактики.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В приложении Монобанка найдена уязвимость, из-за которой можно потерять деньги

В минуле

Бюджетний iPhone SE стане ще дешевше

В майбутнє

Також буде цікаво