Hardnews

Ціна PlayStation 5 і Xbox Series X буде сильно вище 12 тисяч гривень

PlayStation

Розмови і спекуляції не тему вартості наступного покоління ігрових консолей PlayStation 5 і Xbox Series X не припиняються ні на день. Поки максимально частими і правдоподібними можна вважати чутки про те, що цифрова версія PS5 без blu-ray приводу обійдеться в 399 доларів, а повноцінна версія PlayStation 5 з дисководом буде коштувати 499 доларів. Однак остання інформація вказує на те, що прайс може виявитися значно вище. 


Багато великих рітейлерів вже створили сторінки з новими консолями, без вказівки їх вартості. Американський ресурс Best Buy також має дані сторінки. Що цікаво, на сайті пропонується оформити розстрочку від $ 499.

І хоча дана інформація нічого не гарантує, але подібний нюанс може вказувати, що вартість самої доступної версії PlayStation 5 Digital Edition може стартувати з позначки 499 доларів, а версія з приводом може виявитися ще дорожче. Втім не можна виключати і того, що на сайті використовується банальна “латочка” і в момент офіційного розкриття ціни, пропозиція на Best Buy також зміниться. Нагадаємо, що офіційний старт продажів PlayStation 5 і Xbox Series X має відбутися в листопаді цього року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Как выбрать оптимальный интернет для дома

В минуле

Xiaomi оновила ще дев’ять смартфонів до MIUI 12 Stable ROM

В майбутнє

Також буде цікаво