Без рубрики

Відомий попередній переможець у поєдинку Xbox Series X і Sony PlayStation 5

Обговорення
Xbox Series X і PlayStation 5

Нарешті представники компаній Sony і Microsoft «розсекретили» дані про своїх майбутніх хітів консольного світу – приставок Xbox Series X і Sony PlayStation 5. Порівнявши технічні показники новинок, користувачі поки віддали перемогу дітищу Microsoft.


Виробники продемонстрували характеристики своїх консолей вчасно – запас потужності поточних приставок вже вичерпався на тлі тотального домінування ПК. Втім, Xbox Series X і Sony PlayStation 5 з їх здатністю 4K Ultra HD (3840 на 2160 пікселів) дадуть фору будь-якому ТОП-овому комп’ютеру.

Далі більше. Після презентації характеристик приставок стало зрозуміло, що цей продукт Microsoft наголову випереджає консоль Sony. Новітня Sony PlayStation 5 буде оснащена процесором AMD Zen 2, який зі своїми 3,5 ГГц тактової частоти можуть видавати продуктивність в 10,28 терафлопс. Тому ігри в розширенні 4K UHD видаватимуть стабільні 60 кадрів в секунду, тобто сучасні програми будуть запускатися взагалі без будь-яких проблем. Однак продуктивність Xbox Series X на 20% вище – потужність в 12 терафлопс дає консолі серйозний «запас міцності», який дозволить приставці не тільки запускати вимогливі сучасні ігри без затримок, але і справлятися з майбутніми додатками, в той час як виріб Sony упреться в свою стелю.

Поки невідомо, яку відповідь дадуть керівники Sony на такі показники конкурента, однак на даний момент «гонку озброєння» вони програють.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Huawei випустить власну ОС для смартфонів вже в цьому році

В минуле

В MIUI 12 виявлена ​​ще одна прихована функція

В майбутнє

Також буде цікаво