Hardnews

Xiaomi зробила прорив, випустивши перший в світі прозорий телевізор

Компанія Xiaomi підготувала подарунок до свого десятого «Дня народження» – прозорий телевізор Mi TV LUX, продемонструвавши його під час чергової презентації. Цей пристрій став першим серійним прозорим телевізором Xiaomi, доступним для покупки у всіх регіонах світу.


Mi TV LUX OLED Transparent Edition – унікальний агрегат з повністю прозорою задньою кришкою. Коли ви дивитеся на чергове дітище Xiaomi, то здається, ніби потрапили в фантастичний фільм – крізь картинку, яка проектується на скляну зовнішню панель, можна побачити все, що знаходиться за нею. В основу Mi TV LUX лягла 55-дюймова прозора OLED-панель, рамки якої практично непомітні (їх товщина складає всього 5,7 мм). Постачальником екрану є корейська компанія LG, яка також випустила свій прозорий телевізор, проте його вартість становить 25 520 доларів, в той час як аналог Xiaomi обійдеться всього в 7195.

Mi TV LUX OLED Transparent Edition

Mi TV LUX OLED має дуже вражаючі технічні характеристики. Десятібітний екран має відгук 1 мс, володіє компенсацією руху MEMC, частотою оновлення 120 Гц і коефіцієнтом контрастності 150000: 1. В якості графічного адаптера встановлений Mali-G52, за продуктивність відповідає чотирьох ядерний процесор Cortex-A73 MTK 9650. Управляти функціями телевізор можна за допомогою круглої панелі, на якій розташовані кнопки і порти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Київстар поміняв умови свого популярного тарифного плану

В минуле

Чергове оновлення Windows 10 видає критичну помилку

В майбутнє

Також буде цікаво