Softnews

Google знову обдурила своїх користувачів, звернувши розробку очікуваної функції

Обговорення
Nearby Sharing

Керівництво компанії Google прийняло рішення припинити розробку системи Nearby Sharing – спеціальної області, в якій користувачі пристроїв Android могли відправляти файли і посилання один одному. Зараз розробники поступово зупиняють роботу сервісу, відключаючи функцію за функцією.


Варто зауважити, що за Nearby Sharing було майбутнє, як вважали користувачі. Людям дуже сподобалася «внутрішня екосистема», в якій можна було обмінюватися файлами без використання додаткових сервісів. Користувачі гаряче підтримували Google в питаннях вдосконалення системи, а представники компанії обіцяли створити на основі Nearby Sharing «вбивцю» AirDrop – подібного сервісу, доступного для власників техніки Apple.

Nearby Sharing

На жаль, власники фірми як завжди не дотримали свого слова – вже через кілька тижнів після запуску Nearby Sharing почало зникати частково або повністю з телефонів користувачів. Спочатку бета-версія програми поширювалася через Google Play, потім стала частиною Google Chrome і була доступна практично для кожного пристрою на базі Android. Зараз же у деяких власників сервісу перестала функціонувати частина можливостей (наприклад, стала неактивною кнопка «Поруч»), а у інших програма зовсім перестала працювати.

Найцікавіше в ситуації те, що аналог Apple – система AirDrop, продовжує розвиватися і користуватися попитом у користувачів. Nearby Sharing також стала дуже популярним сервісом, однак Google не бачить комерційних причин в подальшому розвитку проекту. Подібний крок компанії знову породжує море запитань і змушує людей переходити на «яблучну» техніку, де переваги і бажання користувачів, по крайней мере, враховуються.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар предлагает 100 минут разговоров за 1 гривну в день

В минуле

Пора продавати нирку – новий iPhone 12 буде коштувати дуже дорого

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle