Softnews

Windows 10X отримає потужного голосового асистента

Обговорення
Windows 10X

Microsoft поступово посунула на другий план все, що пов’язано з голосовим асистентом Cortana в Windows 10. Не дивлячись на це, компанія має намір і далі розвивати концепцію голосового асистента. Згідно з останніми даними, Microsoft займається пошуком інженерів для роботи над функцією голосового управління Windows 10X.


Компанія не ділиться подробицями стосовно нової розробки, достовірно відомо лише те, що це буде абсолютно новий додаток. Відповідно, нова розробка буде існувати окремо від Cortana, принаймні перший час. З іншого боку, якщо компанія все ж вирішить об’єднати Cortana з новими розробками, то голосовий помічник від Microsoft зможе скласти конкуренцію Google Assistant і Siri від Apple.

«Оскільки це новий додаток, число завдань, що стоять перед інженерами, досить велике: розробка концептуальних сервісів для голосового управління, виявлення цікавих компонентів в додатках, взаємодія з робочим столом і ОС 10X в цілому» – свідчить оголошення про роботу.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Fold 2 отримає фронтальну камеру під дисплеєм

В минуле

Можливості камери смартфона “вбивці” Xiaomi Mi 10 показали в живу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.