Softnews

YouTube перестав працювати у мільйонів користувачів

Обговорення
YouTube

Компанія Microsoft визнала проблему з доступом до сервісу Youtube зі свого фірмового браузера Microsoft Edge на основі двіжка Chromium.


Цей браузер досить швидко завойовує популярність, а з випуском обов’язкового автоматичного оновлення для Windows його поширення прискорилося ще сильніше. 

Проте, перехід на новий браузер не проходить без проблем. У деяких користувачів відмовляється працювати відеосервіс Youtube. Відеоплеєр просто видає чорний екран і повідомлення «Виникла помилка. Спробуйте ще раз пізніше ». Причому це відбувається на всіх варіаціях Microsoft Edge, незалежно від платформи – Windows, macOS і так далі.
Як пояснила Microsoft, помилка з’являється у користувачів, які встановили розширення для блокування реклами AdBlock або AdBlock Plus. Зараз компанія працює над виправленням. В якості тимчасового рішення пропонується відключити блокувальники реклами. 
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стало відомо скільки українців підтримують впровадження 5G

В минуле

TikTok припинив роботу в Індії

В майбутнє

Також буде цікаво