Softnews

Названо смартфони Xiaomi та Redmi які отримають апдейт до MIUI 12 першими

Попит на програмне забезпечення з кожним днем ​​зростає, а відбувається це з тієї простої причини, що ні один електронний пристрій не може без нього працювати жодним чином. Саме тому компанія Xiaomi намагається все частіше і частіше випускати на ринок нові версії своїх фірмових операційних систем для різних моделей мобільних пристроїв. Сьогодні, 19 травня 2020 року, стало відомо про те, які конкретно телефони від даного виробника, а також його дочірнього бренду Redmi, будуть оновлені до нової операційної системи в особі MIUI 12. Головних нововведення в ній всього три – повністю перероблений додаток камери, функція «суперобої», а також підтримка глобальної темної теми оформлення.


Втім, це лише найбільш важливі та основні переваги нової платформи, тому що вона також містить у собі масу інших нововведень. Так, зокрема, користувачі при її використанні можуть розраховувати на підвищену швидкість роботи, на розширені функціональні можливості, на перероблений зовнішній вигляд стандартних додатків, а також на багато іншого, що вкрай позитивно позначається на досвіді використання смартфонів Xiaomi. До операційної системи MIUI 12, заснована яка може бути на Android 9 або на Android 10, в залежності від конкретної моделі телефону, оновиться неймовірно багато різних телефонів китайської корпорації.

MIUI 12

Всі ці смартфони об’єднує те, що вони були випущені компаніями Xiaomi і Redmi за останні кілька років. Як і завжди, процес оновлення займе кілька тижнів, тому що даний виробник вважає за краще оновлювати свою продукцію хвилями, тобто прошивка MIUI 12 спочатку вийде для телефонів з одного списку, а потім з іншого. Таких списків у випадку з новою ОС виявилося всього три, а перший включає в себе такі сучасні і просунуті моделі мобільних пристроїв, як Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Youth Edition, Mi 9 Pro, Mi 9 TE, Mi 9, Redmi K30 Pro, K30 Pro Zoom Edition, K30, K30 5G, K20 Pro, K20 Pro Premium і K20. Всім користувачам таких поталанило, бо вони гарантовано абсолютно точно будуть оновлені до нової ОС вже в недалекому майбутньому.

Потім, слідом за ними, оновлені до нової прошивки будуть такі популярні і відомі моделі телефонів, як Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Mi 9 SE, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 EE, CC 9, CC 9 Pro, CC 9 Mito Custom Edition, Redmi Note 8 Pro, Note 7 Pro і Note 7. Третя хвиля смартфонів, які Xiaomi оновить до MIUI 12, включає в себе такі популярні і відомі моделі, як CC 9e, Mi Note 3, Mi Max 3, Mi 8 Youth Edition (Mi 8 Lite), Mi 8 SE, Mi Mix 2, Mi 6X, Redmi Note 8, Redmi 8, 8A, Redmi 7, 7A, Redmi 6 Pro, Redmi 6, 6A, Redmi Note 5 і Redmi S2. Всі ці смартфони, яких виявилося понад п’ять десятків, будуть оновлені до фінальної версії операційної системи MIUI 12 вже до кінця червня, проте дані терміни актуальні для китайського регіону, тоді як такі для міжнародного повинні озвучити вже завтра, 19 травня.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button