Hardnews

Xiaomi Otix Phone Pro – надпотужний смартфон з 18 Гб ОЗУ та MIUI 13

Інсайдер опублікував на просторах тематичного ресурсу SlashLeaks матеріал, в якому розповів про новий флагман Xiaomi з 18 ГБ оперативної пам’яті. За його словами, майбутня флагманська лінійка смартфонів вийде під назвою Otix.


Повідомляється , що джерелом даних є не звичайний користувач мережі, а співробітник російського офісу Xiaomi, який, як він сам зазначив, отримав в користування Xiaomi Otix Phone Pro для проведення тестування. Так, стало відомо, що прийдешній флагман працює на базі нової оболонки taleUI ROM, яка, як повідомляється, має розширену кількість налаштувань, на відміну від тієї ж MIUI. В народі її вже охрестили 13-ю версію фірмової оболонки китайців.

Xiaomi Otix Phone Pro

Інсайдер зазначив, що серцем тестового зразка Xiaomi Otix Phone Pro виступив процесор Snapdragon 865. Що стосується інших технічних характеристик, то відомо, що новинка отримала AMOLED дисплей з роздільною здатністю QHD +, і що найцікавіше, цілих 18 ГБ оперативної пам’яті. Передбачається, що Xiaomi офіційно представить Xiaomi Otix Phone Pro вже в другій половині поточного року.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button