Hardnews

Meizu 17 на фото: перед нами гібрид 16s Pro та Samsung Galaxy S20

Обговорення
Meizu 17

Meizu поки не представила свій флагманський пристрій 2020 року, яким повинен стати Meizu 17. Більш того, нам навіть невідомий зовнішній вигляд майбутнього гаджета.


Відоме джерело-витоків @AndroidSaint спробував виправити цю ситуацію, опублікувавши зображення нового смартфона, схожого на гібрид Meizu 16s Pro з Samsung Galaxy S20, задня панель якого успадкувала зовнішність китайського пристрою, а передня – південнокорейського.

Meizu 17

І хоча всі попередні пристрої компанії комплектувалися дисплеями виробництва Samsung, не можна напевно стверджувати, що Meizu 17 отримає отвір під Фронталки в середині екрану, як це зображено на рендері. Дата презентації як і раніше невідома, проте її варто очікувати в березні цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Київстар пропонує безлімітний інтернет в подарунок: як отримати

В минуле

PlayStation 5 не буде такою популярною як 4-рка

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.