Hardnews

Samsung полагодила “божевільну” камеру Galaxy S20 Ultra

Обговорення
Samsung Galaxy S20 Ultra

Відразу ж після виходу смартфона Samsung Galaxy S20 Ultra користувачі почали повідомляти про те, що камера флагмана іноді веде себе не кращим чином. Якість знімків не завжди виходить хорошою, а автофокус поводиться не зовсім коректно.


Нещодавно стало відомо, що Samsung дала завдання відділам програмного забезпечення та тестування зосередитися на подальшій оптимізації камери. Після чого вийшло відразу кілька оновлень поспіль, які покращували продуктивність камери і виправляли різні проблеми.

На цьому тижні Samsung випустила чергову прошивку для смартфонів лінійки Galaxy S20, яка покращує якість зйомки камерою. Якщо говорити точніше, то дана прошивка усуває проблему з «божевільним автофокусом» , який вів себе дуже дивно.

Наступний відеоролик демонструє, як працює система автоматичного фокусування зображення при зйомці відеороликів після установки оновлення.

Багато хто чекає, коли ж свій вердикт на тему камери Samsung Galaxy S20 Ultra винесуть фахівці лабораторії DxOMark, які підтвердили, що огляд затримується через пандемію коронавіруса.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone ускорил свой мобильный 4G интернет до невероятных 525 Мб/сек

В минуле

На смартфони Xiaomi тепер можна встановити Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво