Huawei P40 Pro vs Xiaomi Mi 10 Pro – який флагман швидше?

Зараз на головній

Huawei P40 Pro – це кращий камерофон на сьогоднішній день, якщо орієнтуватися на рейтинг DxOMark. Правда, там поки немає свіжого флагмана Samsung.


Xiaomi Mi 10 Pro відстає від лідера всього на чотири бали, при цьому в цьому році флагман Xiaomi можна порівнювати за ціною з флагманом Huawei. Нагадаємо, засновані ці апарати на абсолютно різних платформах. P40 Pro використовує Kirin 990 5G, Mi 10 Pro – Snapdragon 865. Який же з смартфонів швидше? На це питання може відповісти відео нижче.

Як можна бачити, в багатьох сценаріях смартфони умовно ідентичні. Різниця настільки незначна, що часто їй можна знехтувати. Флагман Xiaomi, тобто його платформа, однозначно швидше в кодуванні відео, а у флагмана Huawei швидше працює Face Unlock, причому в цьому смартфоні ця функція більш безпечна, тому що спирається не тільки на фронтальну камеру.

Загалом, смартфони близькі за ціною, вони близькі за можливостями камер і по швидкості роботи в повсякденних завданнях. Звичайно, є чимало нюансів, які відрізняють ці моделі, та й не варто забувати, що P40 Pro поставляється без сервісів Google.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей