Hardnews

Huawei P40 Pro vs Xiaomi Mi 10 Pro – який флагман швидше?

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro

Huawei P40 Pro – це кращий камерофон на сьогоднішній день, якщо орієнтуватися на рейтинг DxOMark. Правда, там поки немає свіжого флагмана Samsung.


Xiaomi Mi 10 Pro відстає від лідера всього на чотири бали, при цьому в цьому році флагман Xiaomi можна порівнювати за ціною з флагманом Huawei. Нагадаємо, засновані ці апарати на абсолютно різних платформах. P40 Pro використовує Kirin 990 5G, Mi 10 Pro – Snapdragon 865. Який же з смартфонів швидше? На це питання може відповісти відео нижче.

Як можна бачити, в багатьох сценаріях смартфони умовно ідентичні. Різниця настільки незначна, що часто їй можна знехтувати. Флагман Xiaomi, тобто його платформа, однозначно швидше в кодуванні відео, а у флагмана Huawei швидше працює Face Unlock, причому в цьому смартфоні ця функція більш безпечна, тому що спирається не тільки на фронтальну камеру.

Загалом, смартфони близькі за ціною, вони близькі за можливостями камер і по швидкості роботи в повсякденних завданнях. Звичайно, є чимало нюансів, які відрізняють ці моделі, та й не варто забувати, що P40 Pro поставляється без сервісів Google.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lenovo A7: бюджетний смартфон з парою цікавих особливостей

В минуле

Найдешевший iPhone 12 не сильно відрізнятиметься від iPhone 11

В майбутнє

Також буде цікаво