Softnews

Facebook випустила особистий месенджер для закоханих

Компанія Facebook представила новий месенджер під назвою Tuned. Він призначений для закоханих і орієнтований виключно на особисте спілкування. За розробку програми відповідає експериментальна команда NPE Team, що входить в структуру технологічного гіганта.

На момент запуску Tuned доступний тільки для операційної системи iOS. Відповідно до опису в App Store, Tuned – це особистий простір, де дві закохані людини можуть бути самими собою. Мессенджер дозволяє творчо виражати любов, ділитися настроєм, відзначати особливі моменти і обмінюватися музикою при підключенні аккаунта Spotify. У числі основних функцій: відправка один одному фотографій, голосових повідомлень, листівок, заміток, а також власних наборів стікерів і реакцій. Приватна стрічка новин оформлена в стилі кольорового щоденника відносин.

Додаток поширюється безкоштовно. Аккаунт або реєстрація в Facebook не потрібні, однак необхідно погодитися і прийняти угоду користувача соціальної мережі, уточнює видання The Verge.

Facebook оголосила про створення підрозділу NPE Team в липні 2019 року. Його мета – розробка додатків для побудови спільнот. Групі розробників належать музичний додаток Aux, сервіс персональних анонімних чатів Bump і редактор мемів Whale. У лютому 2020 року команда випустила додаток Hobbi для документування захоплень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button