Hardnews

Вчені назвали найбільш уразливу до коронавірусу стать

Обговорення
коронавірус

Коронавірусна інфекція нового типу протікає по-різному у різних категорій людей. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомляє, що літні люди і люди з певними захворюваннями схильні до підвищеного ризику розвитку важких форм інфекції. Тепер же вчені назвали найбільш уразливу до коронавірусу стать.


В дослідженні, опублікованому в віснику Центру з контролю захворювань КНР, сказано, що рівень смертності від коронавірусної інфекції серед чоловіків дорівнює 2,8%, а серед жінок – 1,7%.

За даними з журналу BMJ Global Health, в Італії 71% смертей був зареєстрований саме серед чоловіків.

Професор Сабрі Кляйн з Університету Джона Хопкінса вважає, що причиною цього може бути нижча вроджена імунна противірусна відповідь у чоловіків. Також свою роль можуть грати гормони. «Жіночий» гормон – естроген, наприклад, посилює противірусну реакцію імунних клітин. Однак точної відповіді вчені ще не знайшли.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Meizu 17 отримав детальні характеристики та ціну

В минуле

Створено тест на коронавірус з додатком для смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.