Hardnews

З’явився новий бюджетний смартфон з MIUI 12 від Xiaomi

Обговорення
Redmi 9

Компанія Xiaomi презентувала новинку – технологічний смартфон Redmi 9i, який обійдеться покупцям в невелику суму грошей. Телефон працює на базі MIUI 12 і має вражаючі технічні характеристики для свого сектора.


Всі бажаючі могли гідно оцінити якості Redmi 9i, так як презентація смартфона вже відбулася, до того ж почалися продажі апарату на території Індії. Вартість телефону вражаюче невелика, а якщо врахувати, які параметри може запропонувати девайс, то він виявиться вкрай вигідним для придбання. Поки випущено дві версії смартфону – бюджетна та ТОП-ова. Вартість доступної моделі становить 112 доларів (8299 індійських рупій), однак користувачеві доведеться задовольнятися лише 4 Гб і 64 пам’яті. Провідна версія має більш серйозні характеристики – 4 Гб і 128 Гб пам’яті, заплатити за неї доведеться 126 доларів (9299 індійських рупій).

Redmi 9i

За таку порівняно невелику суму покупець отримає дуже продуктивний смартфон, що працює на процесорі MediaTek Helio G25. Даний девайс буде відтворювати вимогливі додатки, при цьому працюючи дуже тривалий термін, завдяки акумулятору на 5000 мАг, тобто функціонувати в робочому режимі девайс зможе 2 дня без підзарядки. При цьому акумулятор не стане давати збої через рік експлуатації – пристрій витримує 1000 циклів заряд / розряд і при цьому протягом 3 років буде видавати максимальний ККД. При цьому тут використовується 6,53-дюймовий дисплей, а також дуже серйозна камера на 13 мільйонів пікселів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Доступний Redmi Note 10 Pro – однин з найбільш технологічних смартфонів у світі

В минуле

З’явилися перші подробиці роботи Apple Watch Series 6

В майбутнє

Також буде цікаво