Годинник Umidigi UFit вміє визначати один із симптомів коронавірусу

Треба прочитати

Китайський виробник Umidigi розкрив подробиці про розумниий годиннику під назвою Umidigi UFit, які при своїй невисокій ціні оснащений функцією визначення рівня сатурації киснем капілярної крові, якої немає у Apple Watch.


Рівень насичення крові киснем між 95 і 100% вважається нормою для здорової людини. Якщо показник нижче 80%, то це може привести до порушення роботи серця і мозку. До речі, одним із симптомів коронавірусу є низький рівень кисню в крові.

Різні розумні годинники вже оснащені пульсоксиметром, однак Apple планує додати відповідний датчик в свої нові розумні годинник тільки в цьому році.

Umidigi UFit

Umidigi UFit оснащений кольоровим екраном діагоналлю 1,3 дюйма і має корпус з нержавіючої сталі. Годинник оснащений звичним набором функцій, включаючи моніторинг серцевого ритму в режимі 24/7, відстеження якості і тривалості сну, різні види вправ, дистанційне керування музикою. Годинник отримав водонепроникний корпус і працює до 10 днів в звичайному режимі використання.

Umidigi UFit надійде в світову продажу 27 березня за ціною 30 доларів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей