Hardnews

Honor 30S – можливості камера показали за 5 днів до виходу

Обговорення
Honor V30

30 березня Huawei планує представити новий смартфон середнього класу під брендом Honor. Пристрій під назвою Honor 30S отримає процесор HiSilicon Kirin 820 з вбудованим 5G-модемом. Сьогодні віце-президент Honor опублікував в Weibo з аккаунта “Honor Bear” фото, зроблене на якийсь новий смартфон.


На знімку присутній водяний знак, який свідчить про те, що модуль камери смартфона складається з чотирьох об’єктивів. У підписі до фото йдеться про те, що завдяки реалізованій на рівні процесора технології шумозаглушення BM3D SLR і новому сигнальному процесору ISP 5.0 виробник зміг домогтися високої деталізації дрібних об’єктів на знімках і досить високої яскравості кольорів.

Honor 30S

Honor 30S стане першим смартфоном побудованим на чіпсеті Kirin 820 5G. Згідно з нещодавно опублікованими результатами бенчмарка Geekbench, новий процесор перевершує по продуктивності Kirin 980 – флагманський чіп 2018 року. Крім того, виходячи з результатів AnTuTu, Kirin 820 5G виявився продуктивніше, ніж його найближчий конкурент – Qualcomm Snapdragon 765 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Назвав джерело появи коронавірусу в Україні

В минуле

Lifecell припинив брати абонплату за частину послуг під час карантину

В майбутнє

Також буде цікаво