Hardnews

Керівництво Redmi обгортувало головний недолік K30 Pro

Сьогодні Redmi офіційно представила смартфони K30 Pro і K30 Pro Zoom, які хороші всім, крім, мабуть, екрану: багато користувачів чекали матрицю з кадровою частотою 120 Гц, як у Redmi K30, але замість цього топові моделі отримали дисплей з частотою 60 Гц. Само собою, відразу після прем’єри посипалися запитання до розробників.

На них відповів глава бренду Лю Вейбінг (Lu Weibing). За словами топ-менеджера, характеристики моделей K30 і K30 Pro були затверджені 10 місяців тому. Виходить, що відмова від 120-герцового екрану не стала таким собі поспішним рішенням, навпаки, все так і було заплановано. Ось тільки для чого? Як сказав Лю Вейбінг, справа в «повноекранному користувацькому досвіді» і автономності.

Не секрет, що екрани з кадровою частотою вище 60 Гц споживають багато енергії, в Redmi ж не захотіли поступитися автономністю на догоду плавності картинки. Не виключено, що протягом декількох місяців з’являться програмні рішення для підвищення кадрової частоти, але навряд чи такий механізм буде реалізований на рівні офіційної прошивки. Користувачам доведеться задовольнятися 60-герцовою матрицею.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button