Hardnews

Redmi K30 Pro став офіційним смартфоном фільму «Форсаж 9»

Компанія Redmi офіційно повідомила про те, що вона стала ексклюзивним партнером майбутнього фільму «Форсаж 9» (Fast and Furious 9), який одночасно буде рекламувати новий флагманський смартфон Redmi K30 Pro.

Одночасна маркетингова кампанія почнеться із запуску Redmi K30 Pro, який запланований на 24 березня цього року. Вчора компанія підтвердила, що смартфон оснащений системою рідинного охолодження, яка дозволить однокристальній системі Snapdragon 865 працювати на повну потужність без просадок продуктивності, викликаних перегрівом.

Крім того, вчора ж було підтверджено, що Redmi K30 Pro оснащений найшвидшою оперативною пам’яттю UFS 3.1, яка забезпечить пристрою швидкість читання до 750 МБ / с.

Redmi K30 Pro

На рекламному постері, який опублікувала Redmi, йдеться про те, що Redmi K30 Pro запропонує найбільшу високу продуктивність в епоху мереж 5G. Раніше стало відомо, що смартфон набирає більше 610 000 балів в популярному тестовому додатку AnTuTu .

Лу Вейбінг (Lu Weibing), президент Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi, заявив, що це справжнісінький флагман, тому ніякої дешевої версії для малозабезпечених на ринку не буде .

Крім того, виробник опублікував перше зображення перламутрового Redmi K30 Pro .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button