Hardnews

Redmi K30 Pro став офіційним смартфоном фільму «Форсаж 9»

Обговорення
Redmi K30 Pro

Компанія Redmi офіційно повідомила про те, що вона стала ексклюзивним партнером майбутнього фільму «Форсаж 9» (Fast and Furious 9), який одночасно буде рекламувати новий флагманський смартфон Redmi K30 Pro.


Одночасна маркетингова кампанія почнеться із запуску Redmi K30 Pro, який запланований на 24 березня цього року. Вчора компанія підтвердила, що смартфон оснащений системою рідинного охолодження, яка дозволить однокристальній системі Snapdragon 865 працювати на повну потужність без просадок продуктивності, викликаних перегрівом.

Крім того, вчора ж було підтверджено, що Redmi K30 Pro оснащений найшвидшою оперативною пам’яттю UFS 3.1, яка забезпечить пристрою швидкість читання до 750 МБ / с.

Redmi K30 Pro

На рекламному постері, який опублікувала Redmi, йдеться про те, що Redmi K30 Pro запропонує найбільшу високу продуктивність в епоху мереж 5G. Раніше стало відомо, що смартфон набирає більше 610 000 балів в популярному тестовому додатку AnTuTu .

Лу Вейбінг (Lu Weibing), президент Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi, заявив, що це справжнісінький флагман, тому ніякої дешевої версії для малозабезпечених на ринку не буде .

Крім того, виробник опублікував перше зображення перламутрового Redmi K30 Pro .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi K30 Pro показали в дуже стильному кольорі

В минуле

В MIUI 11 усунули дратівливий недолік

В майбутнє

Також буде цікаво