Hardnews

Samsung розкрила секретну особливість смартфонів

Samsung розповіла про секретні чіпи, які стоять за безпекою смартфонів. Про систему, що отримала назву Secure Element, компанія розповіла на своєму сайті.


Фахівці корпорації розкрили інформацію, що в смартфонах лінійки Galaxy S20 застосовується захисна система Secure Element, яка базується на чіпі S3K250AF і особливому ПО. У мікропроцесорі знаходяться всі особисті дані користувача: паролі, пін-коди, облікові дані для різних сервісів.

Таємний чіп перевіряє всі операції, які стосуються особистих даних користувача, включно з перевіркою електронної пошти, розблокування пристрою або покупку квитків онлайн.

Корейська компанія назвала розташований окремо від вбудованої пам’яті апарату чіп S3K250AF «сейфом». Встановлений в усі смартфони Galaxy S20 Secure Element чіп, за словами Samsung, захищає пристрій від атак і запобігає появі нових загроз.

Подібна система безпеки встановлена ​​не тільки у флагманських смартфонах Samsung. Наприклад, iPhone підтримують криптографічний захист Secure Enclave, який пов’язаний з окремо розташованим чіпом. Смартфон Apple зберігає в пам’яті виділеного процесора біометричні дані власника апарату. Схожа захисна система, що отримала назву Titan M, базується на окремому чіпі апаратів Google Pixel.

Back to top button