Hardnews

Экран Samsung Galaxy S20 має ще більше обмежень ніж передбачалось

Samsung представила Galaxy S20, одною з переваг якого став 120-Гц дисплей. Ще до офіційної презентації стало відомо, що режим найвищої плавності буде доступний тільки в Full HD +, тоді як QHD + працюватиме на стандартній частоті оновлення – 60 Гц. Одна це не всі обмеження.


 Пізніше це було підтверджено і тестовими зразками, а обурені користувачі почали писати петиції за зняття обмежень. Ось тільки вони не знали, що це не ще не все! Як повідомляє профільне видання Sammobile, є ще кілька ситуацій, коли смартфон автоматично перемикається на 60 Гц, навіть коли в настройках виставлені 120 Гц. Так, це трапляється тоді, коли батарея нагрівається до 42 градусів або її заряд опускається до 5% або нижче. Крім того, не працює 120-Гц режим в деяких додатках, наприклад, Камера або Google Maps.

Незважаючи на відсутність офіційного коментаря корейців на тему причин обмеження використання 120 Гц, очевидно, це пов’язано як раз з питаннями енергоефективності. Тепер головним стає питання тепловиділення: якщо у Galaxy S20 питання охолодження вирішено не так, як хотілося б, підвищеної частоти поновлення навіть в сумісних іграх побачити не вийде. Та й тести комерційних зразків покажуть, чи внесені ці ігри в перелік додатків, на які діє табу. Чи буде Samsung реагувати на побажання побачити 120 Гц на QHD +, покаже час.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button