Hardnews

Електрокари виявилися дешевшими за традиційні автомобілі

Доступні на американському ринку електрокари вперше в історії виявилися дешевшими за бензинові та дизельні автомобілі. Про це повідомляє Bloomberg.

Фахівці Bloomberg Green аналізували ціни на нові електрокари з дальністю ходу щонайменше 480 кілометрів і нові автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ). Найдешевшим виявився електромобіль Hyundai Ioniq 6, який був доступний на ринку за 37,5 тисячі доларів. Середня вартість автомобілів на ринку США становила 47 тисяч доларів.

За оцінкою експертів, багато бензинових і дизельних автомобілів доступні дорожче за електрокари. Таким чином, у 2024 році змінилася тенденція – раніше традиційні автомобілі завжди були дешевшими за машини з електричним мотором.

Здешевлення електрокарів пов’язане з високою конкуренцією на ринку. За словами фахівців компанії Cox Automotive, електромобілі традиційно коштували дорого, оскільки спочатку вони були орієнтовані на преміум-сегмент. Зараз ситуація змінюється: так, експерти пророкують появу на ринку електрокарів вартістю до 25 тисяч доларів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button