Hardnews

Galaxy S24 та iPhone поступились бюджетнику від Google

Фахівці DxOMark протестували камеру Google Pixel 8a, яка показала високий результат, випередивши багатьох конкурентів з більш високого цінового сегмента, включно з iPhone і флагманськими Galaxy S24.

Смартфон отримав основну камеру на 64 Мп, доповнену 13-мегапіксельним ультраширококутним модулем. Експерти DxOMark відзначили хорошу якість зйомки, виділивши точне перенесення кольорів і експозицію, а також швидке фокусування і ефективну стабілізацію зображення.

Серед недоліків камери відзначають нижчу деталізацію порівняно з флагманськими моделями Pixel, іноді неточні відтінки шкіри в портретній зйомці в приміщенні, нестабільне фокусування під час серійної зйомки і випадкові артефакти програмного розмиття фону.

У DxOMark також похвалили смартфон за якість відеозйомки, хоча іноді смартфон допускає цифрові шуми, втрату деталізації, а також колірні ореоли над об’єктами.

За підсумком тестування Google Pixel 8a посів 136 балів і 33-тє місце в глобальному рейтингу DxOMark і друге місце у своїй ціновій категорії, поступившись лише попереднику Google Pixel 7 (26 і 1 місце відповідно). Наприклад, дорожчі iPhone 14 і Samsung Galaxy S24 посідають 42-й рядок.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button