Hardnews

Підліток мало не застрелив бабусю через PlayStation

Поліція Ньюарка, міста в американському штаті Огайо, заарештувала 17-річну молоду людину за стрілянину з вогнепальної зброї в 60-річну жінку. Про це повідомляє видання ABC6.

Інцидент трапився ще 13 червня. Згідно з рапортом поліції, підліток увірвався в чужий будинок, щоб відібрати в іншого неповнолітнього ігрову приставку PlayStation 4 і пару взуття. Під час події малолітній злочинець вистрілив із гвинтівки та поранив 60-річну жінку.

Свідки розповіли, що після нападу підліток втік із місця злочину на машині в компанії інших неповнолітніх. Пізніше поліція їх затримала і виявила в автомобілі зброю, з якої, ймовірно, і був зроблений постріл. Нападник зараз перебуває під арештом, йому звинувачують у замаху на вбивство.

«З цим треба щось робити. Я втомився від насильства, яке походить від озброєних підлітків», – сказав ABC6 сусід постраждалої жінки Джордж Боуї.

Боуї вимагає, щоб підлітки каралися за мірками дорослих американців. Тільки так, за його словами, вони потраплять до в’язниці, де розуміють ціну помилки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button