Новини

Samsung “поховала” свій флагман Galaxy S20 ще до виходу

Samsung Galaxy S20

Чутки про те, що майбутній флагман Samsung Galaxy S20 отримає екран з кадровою частотою 120 Гц, ходили давно. Більш того, минулого тижня добре інформований інсайдер повідомив, що не тільки Galaxy S20, але і інші моделі серії теж отримають дисплеї з кадровою частотою 120 Гц. І ось тепер той же інсайдер взяв свої слова назад.


Він, зокрема, повідомив, що Samsung прибрала з останньої тестової версії прошивки Galaxy S20 можливість установки кадрової частоти 120 Гц. В результаті частота екрану роздільною здатністю 2К становить стандартні, і вже абсолютно не флагманські в 2020 році, 60 Гц. Крім цього, Samsung вирізала «важливі функції камери» в Galaxy S20 Ultra. Після чого, за словами інсайдера, «Ultra – НЕ Ultra».

Читачі Twitter вже негативно відреагували на ці всі «нововведення», а сам інформатор, дуже небайдужий до смартфонів Samsung, порадив замість S20 купувати OnePlus 8 Pro, до екрану якого ніяких претензій немає.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Cмартфони Samsung можуть повторити долю Huawei

В минуле

Смартфони Samsung стали жертвами масового злому

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle