Новини

Новий розумний годинник вміє робити ЕКГ медичного рівня і виявляти апное

Розумні годинники швидко набирають популярність, вони не тільки допомагають при заняттях спортом, але і мають медичні функції. Компанія Withings привезла на виставку Consumer Electronics Show 2020 новий розумний годинник Withings ScanWatch.


Компанія стверджує, що це перший гібридний розумний годинник, який може робити електрокардіограму медичного рівня і виявляти апноє уві сні. Як тільки годинник виявляє нерегулярне серцебиття або інші симптоми, автоматично протягом 30 секунд робиться ЕКГ.

Пристрій оснащений збільшеним електронним дисплеєм на механічному циферблаті, а також переробленою заводною головкою. За живлення відповідає акумулятор, якого вистачає на 30 днів роботи в звичайному режимі.

Withings ScanWatch

Годинник вміє вимірювати насичення крові киснем, збираючи всю інформацію в додатку Health Mate, включаючи дані про якість і тривалість сну. Користувачі також можуть відстежувати активність і тренування за допомогою програми Health Mate, яка дозволяє обмінюватися даними з більш ніж 100 сторонніми додатками, такими як Apple Health, Google Fit, Strava або MyFitnessPal.

Withings ScanWatch будуть доступні в двох розмірах: 38 і 42 мм. Новинка вийде по другому кварталі цього року за ціною 249 євро.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button