Новини

Huawei P40 Pro: 10-кратний оптичний зум і дві операційні системи

Обговорення
Huawei P40 Pro

В мережі почали з’являтися подробиці про флагманський камерофон китайської компанії Huawei, чий анонс очікується навесні 2020 року. Інформацією про Huawei P40 Pro поділився добре зарекомендувавший себе інсайдер RODENT950 на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.


За даними джерела, Huawei P40 Pro отримає 10-кратний оптичний зум і об’єктив з вісьмома пластиковими лінзами (8P). Роздільна здатність основної камери поки не уточнюється. Відзначимо, що у очікуваного також на початку 2020 року Samsung Galaxy S11 теж за чутками буде 10-кратний оптичний зум, а роздільна здатність основного датчика досягне 108 Мп.

Huawei P40 Pro

Згідно з більш ранніми витокам, смартфони Huawei P40 і P40 Pro вийдуть відразу з двома операційними системами на борту. Користувачам буде доступна як оболонка EMUI 10 на основі Android, так і повністю власна розробка Huawei – HarmonyOS, в Китаї також відома під назвою HongMeng. Крім того, смартфонам приписують однокристальну платформу Kirin 990 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий мобільний оператор запустив привабливий тариф з 650 хвилинами розмов

В минуле

Xiaomi Mi Note 10 та Huawei P30 Pro зійшлися у битві за місяць

В майбутнє

Також буде цікаво