Новини

Озвучено час презентації головного флагмана Samsung

Обговорення
Samsung Galaxy S20

До сьогоднішнього дня ходили різні чутки щодо дати прем’єри нових флагманських смартфонів Samsung – Galaxy S20 (раніше він називався Galaxy S11) і Galaxy Fold 2. За одними даними, прем’єра мала відбутися 18 лютого, за іншими – 11 лютого. І ось сьогодні в цьому питанні поставлено крапку.


Samsung випадково опублікувала офіційний тизерний ролик, що анонсує дату прем’єри, в Vimeo. Потім швидко видалила, але це не вберегло тизер від поширення по мережі.

Отже, прем’єра нових флагманів Samsung відбудеться 11 лютого. У відео міститься натяк на два смартфона. Як пише Макс Вайнбах (Max Weinbach), шеф-редактор відомого ресурсу XDA-Developers, лівий прямокутник символізує виконання камери Galaxy S20, а другий вказує на Galaxy Fold 2.

Нагадаємо, за чутками, Galaxy Fold 2 надійде в продаж чи не відразу після анонсу, а ось Galaxy S20 традиційно затримається на кілька тижнів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Redmi 9 и Redmi Note 9: наверное лучшие бюджетники на рынке

В минуле

Нарешті, Xiaomi Mi 9T та Redmi K20 отримали очікуване оновлення

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.