Новини

Компанія Samsung першою в світі презентує абсолютно безрамковий телевізор

Згідно з повідомленнями корейських джерел, компанія Samsung Electronics представить свій повністю безрамковий телевізор преміум-класу на виставці Consumer Electronics Show 2020.

Більшість високопоставлених керівників південнокорейського технологічного гіганта Samsung схвалили випуск нового розважального пристрою, аналогів якого поки немає на ринку. Джерела додають, що Samsung планує почати масове виробництво телевізора з лютого 2020 року.

Головною особливістю новинки є відсутність рамок по периметру дисплея. Samsung планує використовувати дане рішення для телевізорів з екранами діагоналлю 65 дюймів і більше. Для реалізації подібного рішення компанія використовувала обладнання від Shinsegye Engineering, а також співпрацювала з іншим оператором деталей і устаткування Taewha Precision.

Samsung The Wall
Samsung The Wall

За словами одного розробника, який працював над новим телевізором, він дійсно має нульову рамку по периметру, що відрізняє його від інших «несправжніх безрамкових телевізорів». Розробник заявив, що Samsung – єдина компанія, яка першою запропонує такий «екстремальний дизайн».

Слід зауважити, що телевізор вже готовий до виробництва. Більш точні деталі та характеристики майбутнього телевізора Samsung ми дізнаємося вже на CES 2020.

 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button