Новини

Якими будуть смартфони в найближчому майбутньому (відео)

Відомий російський виробник люксових гаджетів Caviar представив своє бачення того, як зміняться смартфони за наступне десятиліття. Невеликий відеоролик демонструє гаджети, які в даний час здаються фантастичними, але цілком можуть стати повсякденними через десять років.

Смартфон завтрашнього дня, на думку Сaviar – це багатофункціональний пристрій, що має два дисплеї, один з яких головний, а інший – допоміжний. Другий буде від’єднуватися від корпусу і може використовуватися в якості клавіатури або збільшувати розмір основного екрану, перетворюючи пристрій в планшет. Також передбачається, що кілька допоміжних дисплеїв можна буде об’єднати в один величезний екран.

Сaviar

У 2022 році, як вважають в компанії, буде створений гнучкий смартфон, якому можна надати будь-яку форму, наприклад, повісити на зап’ясті подібно наручним годинникам.

Сaviar

В 2025, згідно з прогнозом, штучний інтелект остаточно оселиться в смартфонах, навчившись змінювати їх зовнішній вигляд за допомогою вбудованих світлодіодів. Гаджети зможуть налаштовуватися виходячи з бажань користувача і змінювати колір корпусу на основі погоди, пори року і модних тенденцій.

Сaviar

У 2027 році поняття ергономіки має вийти на новий рівень. У Сaviar вважають, що смартфон навчиться приймати форму руки, для максимально комфортної експлуатації.

До 2029 року поняття зарядки остаточно піде в минуле. Батарея буде поповнюватися за рахунок сонячного світла, а смартфон зможе самостійно «заліковувати» подряпини і тріщини.

Сaviar


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button