Новини

Експерти порадили дочекатись Sony PlayStation 5, а не купувати PS4

Як відомо, доступна зараз на полицях магазинів ігрова приставка PlayStation 4 досить сильно застаріла, тому що вийшла вона в кінці 2013 року, а майже шість років перебування в продажу для електронного пристрою – це величезний термін. Саме тому майбутня новинка в особі Sony PlayStation 5 виявиться в рази більше цікавою, як по частині продуктивності, так і з точки зору функціональних можливостей, адже її більш потужне «залізо» дозволить додати в неї такі можливості, на які PS4 просто не вистачає ресурсів. Сьогодні, 13 серпня 2019 року, з’явилася інформація про те, чим всіх покупців зможе порадувати консоль наступного покоління.

Так, зокрема, компанія Sony зараз щосили вже завершує роботу над створенням ігрової приставки нового покоління. Очікується, що анонс такої трапиться в рамках виставки E3 2020 в червні наступного року, тоді як в продаж вона повинна надійти в кінці наступного року. Таким чином, до моменту виходу PS5 залишився трохи більше ніж один рік. Так, це не дуже мало, але якщо врахувати, що її появи багато хто чекає вже більш ніж п’ять років, це небагато. Відомо, що консоль наступного покоління від японської корпорації виявиться вкрай просунутою в усіх відношеннях, а видання Tidux розповіло про те, чим вона всіх порадує.

PlayStation 5

Журналісти спробували відповісти на запитання, чому варто дочекатись Sony PlayStation 5, а не купувати PlayStation 4. За даними джерела, якщо консоль 2013 року володіє загальною продуктивністю на рівні 1,8 терафлопса, то в новинці така виявиться на рівні 14 терафлопс. З цього випливає, що нова модель виявиться більш ніж в сім разів могутнішою, а це, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує всіх користувачів. Такої продуктивності гарантовано вистачить для того, щоб ігрова приставка змогла повноцінно запускати гри в розширенні 4K UHD при частоті 60 кадрів в секунду, забезпечуючи при цьому підтримку новітніх технологій, в тому числі HDR10 і системи трасування променів.

PlayStation 5

З цього усього можна зробити очевидний підсумок, що ігрова приставка нового покоління від японської корпорації виявиться вкрай просунутою в усіх відношеннях, отримавши передове технічне оснащення від компанії AMD і інші особливості, включаючи підтримку забезпечення сумісності з відеоіграми, створеними для PS4. Це означає, що на новенькій Sony PlayStation 5 стане можливим запускати абсолютно будь-які відеоігри, створені для приставки попереднього покоління. Все це, поза будь-якими сумнівами, порадує кожного, хто її купить, адже з’явиться можливість грати як в усі старі відеоігри, так і в нові, виходити які для PS5 будуть щонайменше протягом п’яти років після її початку продажів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button