Новини

Pixel 4: “забраковані” рішення та плани на майбутнє

Незважаючи на щорічне оновлення своєї лінійки смартфонів, Google продовжує підтримувати і вже анонсовані моделі «пікселів». В ході запису чергового випуску подкасту Android Developers Backstage співробітники відділу розробки пошукового гіганта розповіли про ряд раніше невідомих особливостей Pixel 4.


За заявою Майкла Райта з команди Android Framework, ще в третьому поколінні користувачі могли побачити смартфони зі 120-герцовими екранами. Google спочатку планувала оснащувати новинки IPS-матрицями з більш високою частотою оновлення, але в останній момент було прийнято рішення на користь OLED-панелей, які в підсумку і пішли в серію.

Pixel 4

Смартфон підтримує частоту оновлення 90 Гц, але частота зчитування торкань при цьому становить 120 Гц. Хоча таке співвідношення не можна назвати ідеальним, подальший розгін сенсора може привести до надмірної витрати енергії. Для вирішення проблем з випередженням кадрів при розпізнаванні введення Google застосувала ресемплінг – технологію, представлену ще під час анонса Android 4.1.

Компанія також розробляє алгоритм «пізньої фіксації», яка буде перераховувати результат введення в останній момент прямо перед рендерингом нового кадру для підвищення плавності картинки при прокручуванні довгих списків.

Ще однією з скасованих функцій, які повинен був отримати Android 10, розробники назвали автоматичне регулювання яскравості в додатках. Незадовго до релізу нової ОС Google відмовилася від цієї ідеї, оскільки зіткнулася з невдоволенням користувачів щодо роботи даної технології.

Інша особливість Pixel 4 – звуковий тактильний зворотний зв’язок. У аудіотракті смартфона передбачений спеціальний канал, для відтворення тактильного низькочастотного сигналу. Таке рішення дозволило домогтися органічного ефекту вібрації при надходженні дзвінка або під час роботи будильника. На даний момент така функція доступна виключно в штатних рінгтонах Google Pixel 4, але компанія зацікавлена ​​в запуску можливості адаптації будь-яких звуків розробниками додатків.

 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button