Новини

Хто з виробників смартфонів заробляє найбільше на покупцях

Загальний світовий прибуток від продажів стільникових телефонів в третьому кварталі 2019 року зменшився в річному вираженні на 11% і склав 12 млрд. доларів. Це сталося через розширення асортименту моделей середнього рівня і призвело до падіння доходів основних виробників смартфонів.


У десятці провідних брендів тільки Samsung і Huawei змогли збільшити свої доходи. Крім того, цикл заміни смартфонів преміум-класу подовжився, оскільки останні апаратні нововведення не змогли стати достатньою причиною для поновлення. Такий висновок міститься у звіті аналітичної компанії Counterpoint.

Смартфон

Apple домінує на зазначеному ринку, захопивши 32% загального доходу і 66% прибутку. Постійна база преміум-користувачів на основних ринках, таких як США, ЄС і Японія, є однією з причин того, що Apple продовжує зберігати такий рівень прибутку, про який конкуренти можуть тільки мріяти. На думку фахівців Counterpoint, «загальна екосистема» Apple досить сильна, щоб гарантувати компанії стабільний приплив доходів у найближчі роки.

Порівняння дохідності брендів смартфонів
Порівняння дохідності брендів смартфонів

Samsung посідає друге місце, отримуючи 17% всього прибутку галузі. Згадане вище зростання доходів Samsung обумовлене розширенням лінійки Galaxy A і успіхом серії Galaxy Note 10.

Китайські виробники смартфонів працюють з низьким прибутком, але більшим, ніж у попередні роки. Вони пропонують моделі з хорошими характеристиками за доступними цінами.

У найближчі квартали очікується поліпшення показників в зв’язку з впровадженням 5G.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button