Новини

Oppo презентувало революційний смартфон без отворів та кнопок

Минулого тижня компанія Oppo провела конференцію Inno Day 2019, на якій були анонсовані та представлені новітні розробки, зокрема, розумні окуляри з технологією доповненої реальності.


Як ми вже повідомляли, відвідувачам заходу також показали робочу версію смартфону, який обладнаний підекранною фронтальною камерою. Тепер з’явилися додаткові подробиці про цей пристрій.

Oppo - перший в світі смартфон без кнопок і отворів з підекранною камерою
Oppo – перший в світі смартфон без кнопок і отворів з підекранною камерою

Виявляється, цей смартфон позбавлений вирізів під зарядний роз’єм і гучномовець. У нього також немає жодних фізичних кнопок. У цьому плані він нагадує презентовані в цьому році Meizu Zero і Vivo Apex 2019.

Кілька днів тому китайський оператор China Mobile заявив, що смартфони без отворів зовсім скоро заполонять ринок. Для цього розробникам залишилося вирішити лише одну проблему: забезпечити користувачів бездротовою зарядкою, яка буде працювати на відстані хоча б кількох десятків сантиметрів.

Прототип смартфона без отворів від бренду Oppo

Динамік у цього смартфона Oppo теж розташовується під екраном. Для збільшення або зменшення гучності користувач повинен використовувати сенсорну область збоку смартфона. Телефон оснащений підтримкою швидкої бездротової зарядки потужністю 30 Вт. Прототип використовує вбудовану SIM-карту (eSIM).

Oppo не планує випускати саме цей смартфон на ринок, але обіцяє використовувати презентовані в ньому функції у своїх прийдешніх телефонах.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button