Новини

YouTube Premium можна отримати безкоштовно: як підключити

Обговорення
YouTube Premium

Напевно ви втомилися від вбудованої реклами YouTube, яка з кожним роком стає все настирливішою, а іноді і зовсім нестерпною. І якщо на ПК питання вирішується за допомогою розширень для браузера, то на мобільних пристроях позбутися реклами набагато складніше.


Власники Android можуть викрутитися з допомогою root або альтернативного додатку YouTube, тоді як на iPhone відключити рекламу взагалі неможливо. Рішення пропонує сам YouTube, продаючи платну підписку YouTube Premium, яка відключає рекламу і дає додаткові можливості взаємодії з відеоконтентом. 

І зараз, вперше за довгий час, YouTube дарує 3 місяці безкоштовної Premium-підписки (замість 99 гривень на місяць) для всіх користувачів, які її раніше не купували (в цьому випадку безкоштовно пропонується лише 1 місяць).

youtube преміум

До додаткових переваг Premium-підписки відноситься фоновий режим, що дозволяє слухати відео з вимкненим дисплеєм (корисно для прослуховування музики або під час роботи з іншим додатком). Також доступний офлайн-режим, за допомогою якого користувач може заздалегідь завантажити відео, щоб дивитися його без підключення до інтернету. Більш того, Premium-підписка дає доступ до контенту YouTube Originals, що включає безліч серіалів і платних відеороликів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung випустив Android 10 для свого найпопулярнішого смартфону

В минуле

Redmi Note 8 Pro отримав “електричну” версію

В майбутнє

Також буде цікаво