Новини

Redmi K30 не отримає Snapdragon 735, на борту буде MediaTek

Обговорення
Redmi K30

Xiaomi на кінець року планує ще один значимий анонс. Йдеться про Redmi K30 з подвійною фронтальною камерою в екрані і підтримкою мереж п’ятого покоління, який відносно недавно був «анонсований» на одному з брифінгів в Китаї.


Джерела витоків припускали, що пристрій буде побудовано на чіпсеті Snapdragon 735 – першому чипі Qualcomm з середнього цінового сегмента з можливістю підключення до 5G. Але @ Sudhanshu1414, який частенько першим публікує точні відомості по новинках Xiaomi, стверджує, що цей смартфон буде побудований на аналозі від MediaTek.

Redmi K30

Таким чином компанія планує домогтися мінімального порогу ціни в даному класі. Сам чіп був представлений в кінці травня, побудований на архітектурі Cortex-A77 і буде мати підтримку NSA / SA. За інформацією джерела, Redmi K30 буде представлений в грудні, а К30 Pro покажуть в наступному році. У грудні ж будуть представлені і його конкуренти – Huawei Nova 6 5G і Honor Vera 30 (V30).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 8T: бюджетник з 48 Мп та NFC вийшов офіційно

В минуле

5G в Україні бути: стали відомі терміни впровадження

В майбутнє

Також буде цікаво