Новини

Huawei Nova 6 5G з подвійною камерою для селфі вперше на фото

Обговорення
Huawei Nova 5T

Huawei ще не завершила складний для себе рік, а в його кінцівці ще встигне порадувати бажаючих вступити в еру 5G. Ресурс 91mobiles опублікував рендер якогось Huawei Nova 6 5G в синьому кольорі, який буде представлений в грудні.


 Головне, на що слід звернути увагу – подвійна Фронталка, вмонтована в екран в смужку а-ля Samsung Galaxy S10 + (тільки в даному випадку вона зліва, а не справа). Також слід виділити потрійну основну камеру з допоміжним блоком (поки неясно, розміщений там ToF-сенсор або лазерний автофокус), сканер відбитка пальця на торці. Задня панель має сяючу текстуру в стилі лінійки Nova 5.

Huawei Nova 6 5G

Технічні характеристики Nova 6 5G невідомі. З урахуванням заборони на співпрацю з Qualcomm, Huawei не претендує на Snapdragon 735, а тому буде обходитися своїми силами в питаннях 5G-чіпсета. Поки в лінійці виробника є тільки флагманський Kirin 990 5G, так що він поки головний кандидат на появу тут. Витоків по Nova 6 поки немає, а до грудня є ще багато часу, щоб все дізнатися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий мобільний оператор пропонує дешевий тариф з 800 хвилинами і 12 Гб інтернету

В минуле

Xiaomi Mi Band 5: чем новинка сможет порадовать покупателей

В майбутнє

Також буде цікаво