Новини

Xiaomi Mi 9 Pro 5G вийшов офіційно: всі подробиці

Тільки що на прес-конференції в Китаї глава компанії Xiaomi Лей Цзунь представив смартфона Xiaomi Mi 9 Pro 5G, вся інформація про який просочилася в Мережу ще до анонса.

Зовні смартфон не відрізняється від оригінального флагманського пристрою Xiaomi Mi 9, який було випущено цієї весни, всі відмінності ховаються всередині.

Екран AMOLED має діагональ 6,39 дюйма, яскравість якого становить 600 кд / м 2 .

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

Смартфон побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 855 Plus і оснащений модемом 5G, а в корпусі знаходяться відразу 7 антен для стабільного зв’язку в мережах п’ятого покоління.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

Xiaomi Mi 9 Pro 5G

Смартфон отримав оновлену систему охолодження з використання теплової трубки.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G - система охолодження
Xiaomi Mi 9 Pro 5G – система охолодження

Також варто відзначити підтримку швидкої провідної зарядки потужністю 45 Вт. Бездротова зарядка Xiaomi Mi 9 Pro 5G характеризується потужністю 30 Вт, вона дозволяє повністю зарядити смартфон за 69 хвилин.

Крім того, є бездротова зворотна зарядка інших мобільних пристроїв потужністю 10 Вт. Можна заряджати аксесуари або, наприклад, iPhone.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G - бездротова зарядка
Xiaomi Mi 9 Pro 5G – бездротова зарядка

Також були показані нові бездротові зарядні станції і портативний акумулятор потужністю 50 Вт.

У камері використовуються датчики зображення роздільною здатністю 48, 16 і 12 Мп, а також поліпшена система фокусування. Фронтальна камера має розширення 20 Мп. Xiaomi робить акцент на істотному поліпшенні якості знімків в порівнянні зі звичайним Xiaomi Mi 9 на програмному рівні.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G - робота камери
Xiaomi Mi 9 Pro 5G – робота камери

Смартфон отримав абсолютно новий мотор, який відповідає за вібрацію. Це найбільший мотор серед всіх Android-смартфонів, що повинні особливо оцінити шанувальники мобільних ігор. Те ж саме стосується звуку, смартфон похвалиться рекордно гучним звучанням.

Звичайно ж, є повноцінний модуль NFC, який можна використовувати в якості ключа для автомобіля.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button