Новини

Monobank вирішив допомогти тисячам українців під час війни: запущена важлива послуга

Покупки у розстрочку знову доступні для клієнтів банку.

Клієнтам monobank знову стала доступна одна із найпопулярніших послуг. З 13 травня понад 600 тисячам власників карток мобільного банку знову дозволили робити покупки у розстрочку. Такої можливості вони були позбавлені понад 2 місяці, з початку війни.


Як зазначив співзасновник першого українського необанку Олег Гороховський, рішення повернути клієнтам можливість брати розстрочку на покупки в mono прийняли щоб посприяти відновленню економіки країни. Адже збільшення купівельної спроможності українців безпосередньо вплине на стан бізнесу в Україні.

Також Гороховський написав у своєму Telegram-каналі, що загальна сума кредитних лімітів за відновленою послугою «Покупка частинами» складе 18 мільярдів гривень.

Співвласник популярного в Україні банку без відділень вважає повернення кредитних лімітів клієнтам дуже важливим у цей складний для країни час. Він впевнений, що прикладу monobank незабаром послідують й інші вітчизняні фінустанови.

Кредитні канікули у monobank

Незабаром у monobank закінчиться термін дії кредитних канікул, які тривали з 1 березня. Згідно з правилами кредитних канікул власники карток mono могли користуватися грішми зі свого кредитного ліміту та не вносити жодних обов’язкових платежів.

За прострочені кредитні борги банк не нараховував пеню чи штрафи, а лише відсотки. Та навіть відсотки на суму боргу у фінустанові зменшили удвічі – до 1,6%. А в березні, у перший місяць війни, їх взагалі не нараховували.

Та вже з 1 червня правила банку щодо користування кредитками суттєво зміняться, а клієнтів вочевидь попрохають розрахуватися з боргами. Детальніше про нові умови користування кредитним лімітом співзасновник банку Олег Гороховський пообіцяв розповісти вже в найближчі дні.

Варто зазначити, що навіть під час кредитних канікул понад 70% клієнтів все ж вносили щомісячні платежі за своїми картами. Хоча банк одразу ж попередив, що вносити кошти вони можуть лише за можливості.

Back to top button