Новини

Pocophone F1 отримав оновлення до стабільної MIUI 11

Обговорення
Xiaomi Pocophone F1

Компанія Xiaomi почала поширювати стабільну версію оболонки MIUI 11 для користувачів торішнього бестселера Pocophone F1 по всьому світу.


Першим про це повідомив італійський користувач Pocophone F1 через соціальний новинний ресурс Reddit. Прошивка на даний момент базується на Android 9 Pie, а не більше свіжої Android 10. Однак в майбутньому планується перехід на Android 10.

Прошивка має великий обсяг – понад 1,8 ГБ і варто завантажувати її по Wi-Fi. Крім стандартних нововведень MIUI 11, апдейт приносить жовтневе оновлення безпеки Android.

Pocophone F1 MIUI 11

З MIUI 11 на пристрої приходить новий інтерфейс, кольори і звуки, темна тема на системному рівні, пакети програм Mi Work і Mi Go, оновлена ​​функція завжди включеного екрану Always On Display, і так далі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

AirPods Pro вийшли офіційно: купити можна буде вже в середу

В минуле

Новий камерафон Xiaomi здивував якістю фотографій

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.