Xiaomi Mi 8 SE отримав Android 10 та MIUI 11

Зараз на головній

Компанія Xiaomi випустила стабільну китайську версію оболонки MIUI 11 для смартфона Xiaomi Mi 8 SE пару тижнів назад, але тоді фірмова прошивка працювала не на самій новій версії Android. Тепер ця недоробка виправлена.


Користувачі в Китаї повідомили про отримання бета-версії MIUI 11 9.10.23, в основі якої лежить новітня Android 10. Модель Mi 8 SE стала одним з перших смартфонів Xiaomi з новою ОС. Також прошивка включає жовтневе оновлення безпеки Android.

Оновлення Xiaomi Mi 9 SE

Цікаво, що обсяг прошивки на основі Android 10 досяг 2 ГБ, що помітно більше стабільної MIUI 11 на базі Android 9 Pie, яка важила близько 700 МБ. Джерело зазначає, що у деяких додатків спостерігаються проблеми з сумісністю після переходу на Android 10. Такі додатки можуть працювати некоректно.

Глобальна версія MIUI 11 ще поки тільки почала тестуватися. До кінця 2019 року очікуються чотири етапи запуску тестування, перший з яких стартував кілька днів тому.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

PlayStation перестане працювати без інтернету

У приставку PS4 неможливо грати без вбудованої батарейки та активного підключення до інтернету. Про це повідомляє видання Wccftech з...

Більше схожих статей