Новини

Xiaomi Mi 8 отримав стабільну версію MIUI 11, але не все так просто

Компанія Xiaomi почала поширювати стабільну версію фірмової оболонки MIUI 11 для користувачів смартфонів Xiaomi Mi 8 Explorer Edition. Про це почали повідомляти користувачі в Китаї. 

Цікаво, що найпотужніша варіація на момент запуску серії Xiaomi Mi 8 приєдналася до «Клубу 11» після Xiaomi Mi Mix 3, Mi 9 SE, Mi 8 SE, Mi Max 3, Mi Mix 2, Xiaomi Mi 8, Mi Mix 2S, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro і Redmi 7, а також Redmi K20 і Xiaomi 9 Pro 5G.

MIUI 11

Поки мова йде про стабільну китайську прошивку MIUI 11. Щодо глобальної стабільної версії MIUI 11, компанія Xiaomi сьогодні повідомила, що перші поновлення почнуться тільки 22 жовтня. Графік представлений для 27 смартфонів Redmi і Xiaomi, а також Pocophone F1. Цікаво, що смартфонів Xiaomi в списку зовсім мало, мабуть, в майбутньому компанія розкриє графік оновлення також для більшості моделей лінійки Mi. 

Оболонка MIUI 11 приносить на пристрої змінений інтерфейс, кольори і звуки, темну тему на системному рівні, пакети програм Mi Work і Mi Go, оновлену функцію завжди включеного екрану Always On Display, і так далі. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button