Новини

Астропрогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 17 по 23 січня

Наступний тиждень супроводжуватиметься змішаним впливом планет. Люди відчують потребу в новизні у чуттєвій сфері.

На нас чекає тиждень зі змішаним впливом планет. Сильна воля і потужна інтуїція допомагатимуть нам. У чуттєвій сфері з’являться потреба в новизні та непередбачуваність, схильність до знайомств та флірту. Зі складнощів — відсталість мислення, нездатність змінити свою точку зору і запекле відстоювання своїх ідеалів, навіть якщо вони помилкові.


Овен – гороскоп на тиждень

Овнам добре буде зайнятися підбиттям підсумків, систематизацією та обмірковуванням своїх ідей, а також іншою розумовою роботою. Для чуттєвої сфери тиждень дуже напружений — можливі перепади настрою та претензії до другої половинки.

Телець – гороскоп на тиждень

Тільцям тиждень сприяє в особистому житті. Добре знову розбудити почуття, які почали згасати. Також корисно згадати задоволення, які ви хотіли випробувати, але так і не зробили цього. У переговорах та спілкуванні можливі відсталість, упертість, складності у комунікації.

Близнюки – гороскоп на тиждень

Для Близнюків тиждень дуже сприятливий. Вам варто підбити підсумки, скласти перелік думок та ідей, які відвідували вас останнім часом. Швидше за все, ви знайдете щось цінне. Також важливо проаналізувати ваше коло спілкування. Можливо, з кимось ви хотіли б спілкуватися більше, а з кимось — зовсім перестати. Зробіть це.

Рак – гороскоп на тиждень

Раків чекає напружений тиждень в емоційній сфері та особистому житті. Буде складно знайти рівновагу у почуттях та баланс у особистих стосунках. Намагайтеся перечекати цей період і не порушувати невирішених проблем, не ставити питання руба. Тиждень несприятливий для з’ясування відносин.

Лев – гороскоп на тиждень

Левів чекає напружений тиждень. Насамперед, очікуються труднощі у комунікації. Буде складно домовитися з оточуючими, складно зрозуміти їх, складно знайти взаємовигідне рішення. Якщо вам здається, що якесь питання потрібно терміново обміркувати та вирішити — можливо, вам справді тільки здається. Швидше за все, краще його відкласти, і згодом воно вирішиться набагато простіше.

Діва – гороскоп на тиждень

На Дів чекає дуже сприятливий тиждень в особистому житті. Спробуйте відновити спілкування з тими, з ким ви раніше приємно проводили час. Це принесе вам багато позитивних хвилин. Підходящий час зайнятися своєю зовнішньою привабливістю та підвищити свою задоволеність життям.

Терези – гороскоп на тиждень

Терезів очікує тиждень зі змішаним впливом планет. Він найкраще підходить для розумової активності та спілкування. У той же час тиждень несприятливий для емоційної сфери та особистого життя. Вам просто розмовлятиме про справи, але складно спілкуватися на тему особистих почуттів і переживань.

Скорпіон – гороскоп на тиждень

Скорпіонам тиждень принесе гармонію та рівновагу в особистому житті. Емоційна задоволеність та почуття краси не покинуть вас весь тиждень. Напружена розумова діяльність проходитиме складно — можливі помилки, недоліки, неточності у переговорах.

Стрілець – гороскоп на тиждень

Стрільців чекає швидше гармонійний тиждень. Він хороший для підбиття підсумків, обмірковування та аналізу наслідків попередніх дій. Наприклад, добре було б зайнятися написанням мемуарів або додумати незакінчені думки, дочитати недочитані книги та вивчити те, що почали, але відклали.

Козеріг – гороскоп на тиждень

Козерогів чекає любовний період. Романтичний настрій, позитивні переживання, деяка сентиментальність — це прикрасить ваш тиждень. Добре присвятити свій час спогляданню краси, зміцненню особистих стосунків.

Водолій – гороскоп на тиждень

Водоліям настав час підбивати підсумки. Насамперед, інтелектуальні. Добре провести інвентаризацію ваших ідей, підняти свої записи і замітки, згадати забуті думки і скласти з цього загальну картину. Ваш розум працюватиме точно і чітко, але краще не братися за нові ідеї, а завершувати розпочаті.

Риби – гороскоп на тиждень

Для Риб тиждень буде сприятливим. Він сприятиме заняттям мистецтвом та творчістю, споглядання краси, зміцнення особистих стосунків. А також розкриттю вашої чуттєвості та сексуальності. Тиждень принесе позитивні емоції, які допоможуть вам наповнитись та зцілити душевні рани.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button