Новини

Аналітики пообіцяли iPhone 5G шалену популярність

Обговорення
iPhone 12

За словами аналітика JP Morgan Саміка Чаттерджі (Samik Chatterjee), нові смартфони iPhone 2019 модельного року можуть розійтися кращим тиражем, ніж вважалося спочатку. Однак в наступному році продажі смартфонів Apple повинні істотно покращитися завдяки виходу 5G-смартфона iPhone.


iPhone 5G буде користуватися великою популярністю, як вважають різні аналітики, і підвищить впевненість інвесторів в стійкому зростанні доходів навіть на тлі насиченого ринку смартфонів. Поки що невідомо, чи буде модем 5G присутній у всіх моделях iPhone, які вийдуть в наступному році, але в будь-якому випадку такі моделі будуть користуватися великою популярністю.

iPhone 12

Раніше спостерігачі відзначали, що повільність Apple може зіграти з нею злий жарт, а компанія зіткнеться з великими проблемами на найбільшому ринку смартфонів вже в наступному році. Вся справа в тому, що перший смартфон iPhone з підтримкою мереж п’ятого покоління вийде тільки через роки, а попит на ринку на 5G-смартфони буде стрімко рости в доступному для огляду майбутньому, так що у конкурентів буде досить багато часу, щоб захопити великий шматок ринку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Так виглядає перший пристрій на новітній Windows Core

В минуле

Вражаючу можливість Huawei Mate 30 Pro показали на відео

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.