iPhone 12
Обговорення

За словами аналітика JP Morgan Саміка Чаттерджі (Samik Chatterjee), нові смартфони iPhone 2019 модельного року можуть розійтися кращим тиражем, ніж вважалося спочатку. Однак в наступному році продажі смартфонів Apple повинні істотно покращитися завдяки виходу 5G-смартфона iPhone.


iPhone 5G буде користуватися великою популярністю, як вважають різні аналітики, і підвищить впевненість інвесторів в стійкому зростанні доходів навіть на тлі насиченого ринку смартфонів. Поки що невідомо, чи буде модем 5G присутній у всіх моделях iPhone, які вийдуть в наступному році, але в будь-якому випадку такі моделі будуть користуватися великою популярністю.

iPhone 12

Раніше спостерігачі відзначали, що повільність Apple може зіграти з нею злий жарт, а компанія зіткнеться з великими проблемами на найбільшому ринку смартфонів вже в наступному році. Вся справа в тому, що перший смартфон iPhone з підтримкою мереж п’ятого покоління вийде тільки через роки, а попит на ринку на 5G-смартфони буде стрімко рости в доступному для огляду майбутньому, так що у конкурентів буде досить багато часу, щоб захопити великий шматок ринку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Так виглядає перший пристрій на новітній Windows Core

В минуле

Вражаючу можливість Huawei Mate 30 Pro показали на відео

В майбутнє

Також буде цікаво